CSPI
Kdo nehraje s námi, hraje proti nám !

 Chceš vstoupit do našeho klanu? Hledáme rozumné, inteligentní a vyspělé lidi kteří mají smysl pro týmovou souhru. Mimo jiné musíte umět poslouchat rozkazy vyšších hodností a mít slušnou úroveň vlastní sebekázně. Klan je komunita lidí se společným zájmem o hraní WoT v týmu. Pokud někdo preferuje sólo hraní na publiku, do klanu nepatří. Být členem našeho klanu neznamená jen mít zkratku CSPI za nickem! Aby vše fungovalo, je potřeba mít a ctít klanová pravidla.


1. V první řadě aktivní hraní při CW (klanové války), Opevnění (šarvátky, útok/obrana), Týmovkách, Výcviku apod. Samozřejmě funguje i určitá tolerance, pokud hráč nemůže plnit limity: zaměstnání na směny, osobní nebo rodinné problémy, nefunkční PC... Jsme lidé, stačí to nahlásit... Každý člen klanu by měl brát na vědomí, že aktivita klanu má přednost. Od 19:00-24:00 je "klanový čas".V tuto dobu se všichni hráči kteří jsou on-line ve WoT věnují klanovým aktivitám!!! Výmluva, že teď expím tank, jezdím násobky apod. nefunguje! Hrajeme týmově a čekání na hráče znepříjemňuje hru ostatním, v CW to může znamenat technickou porážku... Vše se dá vyřešit vystřídáním po připojení dalších hráčů. Snažit se vlastnit některý z preferovaných tanků na 6., 8. a 10 úrovni, abych se mohl zůčastnit každé akce, které klan hraje. Tank znamená FULL, 100% posádka + 2x skil/perk(min.). Preference tanků se liší dle vývoje WoT, mapy a požadavků velitele.

2. Minimální WN8 1000+, základy znalostí mechaniky hraní. 

3. Používání TS je další další důležitou podmínkou pro členství v klanu. Hraní týmových akcí bez komunikace-velení není možné! Proto je vhodné se naučit před spuštěním WoT zapnout TS! Dalším bonusem je i výměna informací, rychlejší sestavování čet, týmů apod... Pokud hraji v týmu a nevelím, zbytečně nemluvím. Ruší to ostatní a nemusí být slyšet povely. Mikrofon není nezbytný, stačí slyšet velitele. TS má každý nastaveno tak, aby se neozývaly ozvěny, šumy apod. Pokud nechci/nemůžu komunikovat, lze využít místnost AFK, kde je vypnut zvuk. TS je pro členy klanu. Pokud si přivedu návštěvu, zodpovídám za ní! Návštěvy by měli být spíše za účelem náboru do klanu.

3. Etika. Neurážet protivníky a spoluhráče ve hře, byť si začali. Chovat se slušně ke členům klanu. Poslouchat příkazy velitele v bitvě, i když nesouhlasím, nebo to bude znamenat zničení mého tanku. Nevyvolávat rozbroje mezi členy klanu. Jsme jen lidé, občas může vzniknout neshoda, konflikt, ale neřešíme to před ostatními na TS nebo v klanovém chatu...

4. Věk 15+. Lze udělit výjimku. U mladších hráčů bývá problém čas, do kdy mohou hrát. Např. CW končí po 22 hod. Při porušování těchto podmínek bude člen napomenut. Při opětovném porušování pravidel hrozí vyloučení z klanu. Vstupem do klanu hráč souhlasí s výše uvedenými podmínkami.


Říká se že pravidla jsou od toho aby se porušovaly, ale v našem případě jejich dodržováním projevujeme úctu klanu, kterého znak nosíme na vozidlech a dáváme tak na vědomí ostatním hráčům, že hrát WoT je o mnoho lepší v komunitě seriózních lidí, zapálených pro jednu a tu samou věc !! Pokud se s tímto ztotožňuješ, jsi aktivní a hlavně týmový hráč , kontaktuj naše náboráře nebo kohokoliv z vedení či zanechej vzkaz.